S Dobou ledovou do naší ZOO

l3zhci93d3cvy2xpzw50cy9jbgllbnq2nc93zwixni93zwivaw1hz2vzl3n0b3jpzxmvbmfrbgfkywmuslbh
Zoopark má nového pomocníka – je malý, výkonný a spolehlivý
2.1.2017
l3zhci93d3cvy2xpzw50cy9jbgllbnq2nc93zwixni93zwivaw1hz2vzl3n0b3jpzxmvsu1hxzcymzmuslbh
Nadělte dárky zvířatům a získejte vstup do Staré Vsi zdarma
2.1.2017
Zobrazit vše
bont20161681_chomutov_zoo_doba_ledova5_500x707px

Jeden z animovaných hitů letošní filmové sezóny Doba ledová: Mamutí drcnutí vychází na DVD a současně s tím láká diváky do Zoologických zahrad České republiky. A také k nám. Každé DVD s novým pokračováním Doby ledové totiž obsahuje volné lístky do patnácti českých ZOO včetně té naší. Přijďte k nám a můžete se zapojit do projektu Ledová Zoo Tour.

„Diváci mohou díky DVD získat volný kupon do své oblíbené Zoologické. Byli bychom ale rádi, kdyby diváci využili vánoční nebo pak jarní prázdniny a poznali díky Době ledové také jinou zoologickou, než do jaké běžně chodí,“ doufá Martin Palán ředitel Bontonfilmu, který DVD vydává.

Diváci, kteří si DVD pořídí, se mohou zapojit do poznávací soutěže Ledová ZOO Tour. Ta spočívá ve využívání volných lístků do ZOO a zasílání či sdílení fotografií z návštěv různých zoologických zahrad. Ti, kteří v ledových měsících navštíví s Dobou ledovou alespoň pět zoologických zahrad, budou moci vyhrát další ceny. Soutěž probíhá na Facebooku a Instragramu.

Základní cena DVD je 199,- Kč, volné vstupenky v jednom DVD pak mají celkovou hodnotu 1 200,- Kč. Kupony do Zoologických zahrad platí do konce března. DVD s pátou Dobou ledovou vychází v polovině listopadu a k dostání je pouze v síti prodejen Tesco za cenu 199,- Kč. Od poloviny ledna pak bude v prodeji v široké distribuci za 299,- Kč.

Film samotný doplňuje na DVD také řada bonusů. Největší úspěch bude mít u diváků nejspíše sestřih vesmírného dobrodružství veverky Scrata. Scratovy vesmírné eskapády ovšem nabízí jiný konec, než jaký ukázal celovečerní film, a k tomu nových 5 minut navíc. Další videa představí astronomickou hvězdnou oblohu Doby ledové nebo se podívají na fyzikální zákonitosti a vědecká vysvětlení několika situací z filmu.