Kudy do zooparku

Když přijedete vlakem

Nejbližší vlaková zastávka, Chomutov-město, se nachází 400 m od zooparku. Od východu z nádraží se vydejte vlevo a poté stále rovně po stezce vedoucí podél železniční trati. Přejděte železniční přejezd vlevo a po cca 80 m přijdete k pokladně zoo.

Když přijedete vlakem na hlavní nádraží, využijte MHD

K Zooparku je možné se dostat linkou č. 14 ke spodní bráně. Bohužel, naše MHD neobsluhuje hlavní vlakové nádraží v Chomutově, proto Vám nezbude, než pěšky dojít do centra vzdáleného cca 1 kilometr. Ani zastávky MHD nejsou situované přímo u bran Zooparku, ale je potřeba dojít pěšky cca 300 m.

Z centra můžete využít autobus MHD, linka č.14 – ze zastávky „Zborovská“ směr Jezero – vystoupit na konečné zastávce „Jezero“ (dolní brána Zooparku) – doba jízdy 16 minut – pak 300 m po rovince

Když přijedete autem Od Prahy, Žatce, Loun

Rovně projedete 1. kruhový objezd na začátku Chomutova, poté projedete kolem čerpací stanice Benzina (po levé ruce). Podjedete viadukt a pojedete stále rovně přes světelnou křižovatku. Druhý kruhový objezd projedete opět rovně a za ním (a za čerpací stanicí ) odbočíte vpravo na Most. Dostanete se na čtyřproudovou silnici č. 13. Po ní dojedete k čerpací stanici  Shell a na druhé odbočce za ní odbočíte vpravo a sjedete na parkoviště PZOO.

Když přijedete autem Od Prahy, Žatce, Loun

Pojedete stále po silnici č.13. Projedete kolem čerpací stanice Aral (po levé ruce) a rovně projedete kruhový objezd. Přejedete žel. přejezd a poté minete čer. stanici Shell. Druhá odbočka vpravo za ní vás dovede na parkoviště PZOO.

Když přijedete autem od Ústí nad Labem, Mostu

Pojedete stále po silnici č.13. Projedete kolem Kauflandu a Baumaxu (po levé ruce) a čerp. stanici Liana (po pravé ruce). Podjedete můstek v mírném kopci a na druhá odbočce se dáte vpravo. Krátce poté dojedete na křižovatku ve tvaru T a na ní odbočíte vlevo, podjedete silnici č. 13 a jste u parkoviště PZOO.