Seznam
adoptivních rodičů

Jednotlivci:

Nikča, Romča, Honzík želva zelenavá
Dominika Adamcová poletuška slovanská
Brigita Bártová kůň Převalského
Milada Bihary kůň Převalského
Milada Bihary osel domácí
Kristina Blažková jezevec lesní
Martin Bocian čáp bílý
Milan a Pavla Boháčkovi orel mořský
Kateřina Brůhová králík domácí
Alena Buchová sova pálená
Pavlína Buchtová kolonok
Jitka Burianová ještěrka perlová
Viktorie Burianová sova pálená
Paul Clarkson sovice sněžní
Dan Černý a Lucie Černá Lepšíková želva bahenní
Jakub a Marek Demjanovi blavor žlutý
M+P+J+K. A. Drdelovi sova pálená
Ing. Ladislav Drlý panda červená
Lucie Druckerová kůň domácí – tarpan
Petra Dunovská poletuška slovanská
Terezka Dunovská zmije růžkatá
Ondřej Dunovský alexandr černohlavý
Jiří Dunovský veleštír maurský
Tomáš Edl sova pálená
Marie Fartáková kormorán velký
Jiří Fejk zmije obecná
František Ficker sova pálená
Bruno Fischer kachnička mandarinská
Jaroslav Fišer hrdlička senegalská
Anička Frantová ovce domácí – cápová
Adélka Fučíková mýval severní
Aleš Gajdoš medvěd hnědý
Lukáš Hampl koza domácí – karpatská
Natálie Hampl Kuchařová ovce domácí – jákobova
Veronika Hanková veverka šedobřichá
Martina Hanušová kormorán velký
Martina Hanušová hrdlička divoká
Jana Hanzlíková a Lehovcová Zuzana bobr evropský
Daniel a Tomáš Hanzlíkovi kaloň egyptský
Matěj Havlík králík divoký
Veronika Heclová páv korunkatý
Mirek a Adam Hlaváčovi užovka stromová
Mirek a Adam Hlaváčovi zmije obecná
Dagmar Homolková gekončík noční
Dana a Jana Hudíkovy veleštír maurský
Michal Chlup bažant diamantový
Zdenka Choutková alexandr čínský
Radana Chýlová muflon
Mirča Izavčuková koza domácí – kašmírská
Iveta Janečková sova pálená
Tomáš Jelínek jelen evropský
Tomáš Jelínek veleštír maurský
David Jelínek jelen milu
Helena Jelínková rosomák
Jana a Pavel Jünglingovi bažant zlatý
Miriam Kadlecová želva bahenní
Marianka Kaizrová ještěrka perlová
Klárka a Honzík Karvánkovi bažant bělochocholatý
Pavlína Kasslová kolonok
Pavlína Kasslová norek evropský
Josef Kemr veleštír maurský
Josef Kemr ml. kormorán velký
Ludmila Kemrová želva vroubená
Adam Kendrala mýval severní
Vladimír Kincl jezevec lesní
Lukáš Kinter želva bahenní
Adéla Kinterová muflon
Kateřina Kišová veverka šedobřichá
Václav Klán bobr evropský
MDDr. Edita Klimešová poletuška slovanská
Dagmar a Jan Klímovi osel miniaturní středozemní
Jan Klokan želva zelenavá
Jakub Klokan želva žlutohnědá
Jaroslav Komínek panda červená
Barbora Komínková mýval severní
Sofinka Komínková kachnička mandarinská
Ivana Kordulíková kůň domácí – starokladrubský
Amálka Košková želva vroubená
Jeníček a Mařenka Košutovi sokol stěhovavý
Nikola Kouřimská sova pálená
Mgr. Darina Kováčová rosomák
Martin Kovář jezevec lesní
Martin Kožíšek charza žlutohrdlá
Jitka Královcová makak magot
Filip Kratochvíl želva žlutohnědá
Eliška Kratochvílová želva zelenavá
Eliška Kratochvílová želva žlutohnědá
Markéta Krebsová rys karpatský
Kateřina Krejčová králík divoký
Zdenka Krkošková varan stepní
Zdenka Krkošková jelen bucharský
Zdenka Krkošková orel východní
Kristýna Krutská a Martin Vacek makak magot
Kájík Křenek muflon
Miroslava Křenková kůň domácí – shetlandský pony
Václav Kříček bažant zlatý
Šárka Kříčková bažant stříbrný
Anežka Kuželová muflon
Tadeáš Kyncl sova pálená
Pavel Lajer křepelka japonská
Jana Landová užovečka drobná
Filip, Ella a Kuba Landovi zmije růžkatá
Jakub a Eliška Landovi kaloň egyptský
Aneta Lesáková poletuška slovanská
Matouš Loub gekončík noční
Mikuláš Loub želva bahenní
Tonička Loubová hrdlička senegalská
Mirka Loudová kolonok
Miroslava Loudová poletuška slovanská
Štěpánka Loziaková ještěrka perlová
Milena Majerechová mýval severní
Emma Maršálková sova pálená
Markéta Marvanová páv korunkatý
Marek Matiko osel domácí
Kateřina Melichová ještěrka perlová
Josef Melnyk jezevec lesní
Michal Michovský kolonok
Dita Mikšovská muflon
Marcela a Hynek Moravcovi rosomák
Julie Moulisová bažant zlatý
Ing. Zdeněk Mrnka kolonok
Ing. Jaroslav Mudruňka Ph.D. sova pálená
Ing. Jaroslav Mudruňka Ph.D. želva stepní
Ing. Jaroslav Mudruňka Ph.D. jezevec lesní
Ing. Jaroslav Mudruňka Ph.D. kachnička mandarinská
Ing. Jaroslav Mudruňka, Ph.D. husa velká
Dominika Müllnerová muflon
Zuzanka Nečasová králík domácí
Tereza Nečasová mýval severní
Jarmila Neradová koza domácí – kamerunská
Nela Nevečeřalová Potterová sovice sněžní
Dorotka Novotná králík divoký
Filípek Novotný agama hardún
Marek Ondráček kaloň egyptský
Klára Ondráčková alexandr čínský
Bohuslav Osvald alexandr čínský
Ondřej Palus rosomák
Věra Pašková výreček malý
Zuzana Pašová sova pálená
Eva Pechová želva stepní
Pernerovi ovce domácí – Jákobova
Tomáš Pihrt kuňka východní
Jan Pihrt želva bahenní
Jan Píša koza domácí – walliská
Marcel Pitterling husice liščí
Marcel Pitterling sova pálená
Tomáš Podolský sova pálená
Tomáš Polák polák malý
Laura, Eva a Petr Polívkovi ovce domácí – cápová
Laura, Eva a Petr Polívkovi sova pálená
Zuzana a Anička Porubčanovy charza žlutohrdlá
Hana Pospíšilová sova pálená
Ludmila Pospíšilová rys karpatský
Monika Procházková Zámostná páv korunkatý
MVDr. Přemysl Rabas medvěd hnědý
Jan Rosecký bažant diamantový
Kateřina Rubášová sova pálená
Michaela Rysnerová jelen bucharský
Dan Ryšavý bažant diamantový
Kateřina Schneeweissová kozorožec alpský
rodina Slovákova sova pálená
Martin Smejkal muflon
Nela Smržová užovka amurská
Jiřík, Martínek a Nikolka Sombotovi sokol stěhovavý
David Soukup charza žlutohrdlá
Monika a Michal Soukupovi manul
Pavel Sova sýček obecný
Marie Straussová sovice krahujová
Roman Sukdolák kuňka východní
Dana Sukdoláková zmije růžkatá
Zdeněk Svatoš kachnička mandarinská
Marcela Šalanská sova pálená
Verunka a Teuška Šimkovy husice liščí
Mgr. Jana Šimonová dikobraz srstnatonosý
Mgr. Jana Šimonová rys karpatský
Mgr. Jana Šimonová sova pálená
Ilona Špeciánová koza domácí – kamerunská
Michaela Šrédlová veverka šedobřichá
Ing. Milan Štefanov osel domácí
Ing. Milan Štefanov koza domácí
Ing. Milan Štefanov velbloud dvouhrbý
Ing. Milan Štefanov bobr evropský
Jitka Štefanová veverka šedobřichá
Klára Štefková koza domácí – walliská
Blanka Števicová agama hardún
Vojta, Šimon a Matěj Takáčovi veverka šedobřichá
Pavel Tesner kolonok
Petr Ticháček kůň domácí – shetlandský pony
Vilda Tichý želva bahenní
Vojta Tichý želva žlutohnědá
Hana Tomsová kaloň egyptský
Toník Tropek štíhlovka Ravergierová
Matěj Trupl agama hardún
Jakub Trupl ještěrka perlová
Martin Trupl orel mořský
Jana Truplová veverka šedobřichá
Lucie a Tomáš Tůmovi kaloň egyptský
Martin Urban sovice sněžní
Matěj Vaniška sova pálená
Zuzana Vašendová gekončík noční
Jáchym Vejmelka gekončík noční
Lucie Veselá puštík bradatý
Lucie Veselá zmije růžkatá
Jakub Vítek osel domácí
Tomáš Vlašic tur domácí – skotský náhorní skot
Natálka Vobořilová veverka šedobřichá
Josef Vytlačil želva zelenavá
Martin Wodniak orel východní
Tatjana Yurtsyová jelen evropský
Ondřej Zach agama hardún
Filip Zach volavka rusovlasá
Ing. Petra Zámečníková sova pálená
Sofinka Zámostná kůň domácí – shetlandský pony
Sofinka Zámostná osel domácí
Jan Záň páv korunkatý
Matěj Zedník sovice sněžní
Rozálie Zemanová rys karpatský
Jakub Zenker želva stepní
Andrea Zierhurtová králík divoký
Jarmila Žáková veverka šedobřichá

Organizace:

4. B ZŠ ak. Heyrovského + p. Marková gekon zední
4. B ZŠ ak. Heyrovského + p. Marková gekončík noční
4. B ZŠ ak. Heyrovského + p. Marková norek evropský
4.C a Denisa Dologhová, ZŠ Písečná koza domácí
Bakero CZ, s. r. o. osel domácí poitouský
Běhámespolu.cz panda červená
Běhámespolu.cz sob
Bioptická a cytologická laboratoř s.r.o. orlosup bradatý
Cesta ke koním z. s. Nejdek kůň domácí – český teplokrevník
DDQ CZ s.r.o. ovce domácí – ouessantská
DDQ CZ s.r.o. takin indický
Fisad s.r.o. koza domácí – kamerunská
Gynekologie Postoloprty medvěd hnědý
Kočičí a psí azyl, z. s. – Psí depozitum Litvínov bobr evropský
KOVO PB Maschining mýval severní
KZ system s.r.o. jeřáb bělošíjí
KZ system s.r.o. makak magot
KZ system s.r.o. sova pálená
Magna Automotive (CZ) s. r. o. – závod Spořice tuleň kuželozubý
Magna Automotive (CZ) s.r.o. – závod Spořice panda červená
Mateřská škola Moudré hraní o.p.s. + Ing. Zuzana Brabcová sovice sněžní
Michaela Mattesová mýval severní
Milan Adamský MABA-eko manul
MITAP Chomutov, spol. s r. o. medvěd hnědý
Mrnuland výr velký
obec Vysoká Pec jezevec lesní
Pionýr, z. s. Habartov želva bahenní
Remix spol. s r. o. medvěd hnědý
Rocknet s. r. o. panda červená
scrappy & coco kolonok
Vajshajtl & Brabcová poletuška slovanská
Veronika Košťáková mýval severní
Zaměstnanci Yankee Candle s.r.o. panda červená
Zaměstnanci Yankee Candle s.r.o. tuleň kuželozubý
ZŠ Jirkov – třída 6.A velbloud dvouhrbý
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 manul
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 rys karpatský
Žáci 5.B Komeňáček Žatec, školní rok 2020/21 mýval severní
Žáci 5.B Komeňáček Žatec, školní rok 2020/21 želva zelenavá
Žáci Speciální ZŠ v Lounech osel domácí

Děkujeme všem, kteří si adoptovali jakéhokoli obyvatele chomutovského Zooparku!

Zoopark Chomutov
Přemyslova 259
430 01 Chomutov
Česká republika

mapa webu