Seznam
adoptivních rodičů

Jednotlivci:

Dominika Adamcová poletuška slovanská
Lucie Anderlová koza domácí – kamerunská
Jana Andrašková trnorep skalní
Kristina Blažková jezevec lesní
Julius a Marcela Bogárovi sova pálená
Milan a Pavla Boháčkovi orel mořský
Honzík Bokůvka bažant zlatý
Jitka a Július Borovští veverka šedobřichá
Pavlína Buchtová kolonok
Jitka Burianová ještěrka perlová
Viktorie Burianová sova pálená
Lukáš Cimr manul
Paul Clarkson sovice sněžní
Dan Černý a Lucie Černá Lepšíková želva bahenní
Jakub a Marek Demjanovi blavor žlutý
M+P+J+K. A. Drdelovi sova pálená
Terezka Dunovská zmije růžkatá
Petra Dunovská poletuška slovanská
Ondřej Dunovský alexandr černohlavý
Jiří Dunovský veleštír maurský
Tomáš Edl sova pálená
Marie Fartáková kormorán velký
Bruno Fischer kachnička mandarinská
Anička Frantová ovce domácí – cápová
Adélka Fučíková mýval severní
Aleš Gajdoš medvěd hnědý
Marie Hanischová poletuška slovanská
Martina Hanušová kormorán velký
Martina Hanušová hrdlička divoká
Jana Hanzlíková a Lehovcová Zuzana bobr evropský
Daniel a Tomáš Hanzlíkovi kaloň egyptský
Matěj Havlík králík divoký
Veronika Heclová páv korunkatý
Mirek a Adam Hlaváčovi zmije obecná
Mirek a Adam Hlaváčovi užovka stromová
Michaela Hochová sova pálená
Dagmar Homolková gekončík noční
Roman Horák sova pálená
Dana a Jana Hudíkovy veleštír maurský
Libor a Romana Chytrý bobr evropský
Mirča Izavčuková koza domácí – kašmírská
Mirča Izavčuková koza domácí – kašmírská
Tomáš Jelínek jelen evropský
Tomáš Jelínek veleštír maurský
Helena Jelínková rosomák
Jana a Pavel Jünglingovi bažant zlatý
Miriam Kadlecová želva bahenní
Marianka Kaizrová ještěrka perlová
Pavlína Kasslová kolonok
Pavlína Kasslová norek evropský
Ludmila Kemrová želva vroubená
Adam Kendrala mýval severní
Lukáš Kinter želva bahenní
Adéla Kinterová muflon
MDDr. Edita Klimešová poletuška slovanská
Dagmar a Jan Klímovi osel miniaturní středozemní
Jan Klokan želva zelenavá
Jakub Klokan želva žlutohnědá
Jaroslav Komínek panda červená
Ivana Kordulíková kůň domácí – starokladrubský
Nikola Kouřimská sova pálená
Mgr. Darina Kováčová rosomák
Mgr. Darina Kováčová rosomák
Martin Kovář jezevec lesní
Zdeněk Kovařik sova pálená
Martin Kožíšek charza žlutohrdlá
Jitka Královcová makak magot
Markéta Krebsová rys karpatský
Zdenka Krkošková orel východní
Zdenka Krkošková ženetka tečkovaná
Zdenka Krkošková varan stepní
Kájík Křenek muflon
Václav Kříček bažant zlatý
Šárka Kříčková bažant stříbrný
Alois Kůrka sovice sněžní
Miroslava Kůrková sýc rousný
Miroslava Kůrková sova pálená
Pavel Kužela sova pálená
Adélka Laupyová bažant diamantový
Aneta Lesáková poletuška slovanská
Matouš Loub gekončík noční
Mikuláš Loub želva bahenní
Tonička Loubová hrdlička senegalská
Mirka Loudová kolonok
Miroslava Loudová poletuška slovanská
Milena Majerechová mýval severní
Josef Marek velbloud dvouhrbý
Markéta Marvanová páv korunkatý
Jitka a Jan Medunovi ovce domácí – ouessantská
Kateřina Melichová ještěrka perlová
Josef Melnyk jezevec lesní
Zuzka a Hanka Mertovy želva bahenní
Anna Milfaitová mýval severní
Marcela a Hynek Moravcovi rosomák
Julie Moulisová bažant zlatý
Ing. Zdeněk Mrnka kolonok
Ing. Jaroslav Mudruňka Ph.D. sova pálená
Dominika Müllnerová muflon
Tereza Nečasová mýval severní
Zuzanka Nečasová králík domácí
Eva Nedvědová užovka stromová
Nela Nevečeřalová Potterová sovice sněžní
Nikča, Romča, Honzík želva zelenavá
Jiří Nováček mýval severní
Dorotka Novotná králík divoký
Filípek Novotný agama hardún
Marek Ondráček kaloň egyptský
Klára Ondráčková alexandr čínský
Bohuslav Osvald alexandr čínský
Věra Pašková výreček malý
Eva Pechová želva stepní
Pernerovi ovce domácí – Jákobova
Tomáš Pihrt kuňka východní
Jan Pihrt želva bahenní
Jan Píša koza domácí – walliská
Abigail Pištěková blavor žlutý
Marcel Pitterling sova pálená
Marcel Pitterling husice liščí
Marcel Pitterling sova pálená
Marcel Pitterling husice liščí
Tomáš Podolský sova pálená
Laura, Eva a Petr Polívkovi ovce domácí – cápová
Laura, Eva a Petr Polívkovi sova pálená
Zuzana a Anička Porubčanovy charza žlutohrdlá
Ludmila Pospíšilová kolonok
Hana Pospíšilová sova pálená
Petra Pragerová sova pálená
Nikolka a Lukášek Přibylovi králík domácí
Ondřej Psota zmije růžkatá
MVDr. Přemysl Rabas medvěd hnědý
Rodina Rodina Slovákova sova pálená
Jan Rosecký bažant diamantový
Tomáš, Martinka a Emička Ruckých sova pálená
Dan Ryšavý bažant diamantový
Kateřina Schneeweissová kozorožec alpský
Martin Smejkal muflon
Nela Smržová užovka amurská
David Soukup charza žlutohrdlá
Monika a Michal Soukupovi manul
Ing. Adam Studený medvěd hnědý
Roman Sukdolák kuňka východní
Dana Sukdoláková zmije růžkatá
Mikuláš Svoboda králík domácí
Marcela Šalanská sova pálená
Kateřina Šícová sova pálená
Verunka a Teuška Šimkovy husice liščí
Gabriela Šlaisová páv korunkatý
Ilona Špeciánová koza domácí – kamerunská
Michaela Šrédlová veverka šedobřichá
Gabriela Šťastná sova pálená
Ing. Milan Štefanov sova pálená
Ing. Milan Štefanov ještěrka perlová
Ing. Milan Štefanov osel domácí
Jitka Štefanová veverka šedobřichá
Blanka Števicová agama hardún
Vojta, Šimon a Matěj Takáčovi veverka šedobřichá
Pavel Tesner kolonok
Petr Ticháček kůň domácí – shetlandský pony
Vilda Tichý želva bahenní
Vojta Tichý želva žlutohnědá
Hana Tomsová kaloň egyptský
Rudolf Träger sova pálená
Toník Tropek štíhlovka Ravergierová
Martin Urban sovice sněžní
Kateřina Vaňková osel domácí
Zuzana Vašendová gekončík noční
Lucie Veselá puštík bradatý
Lucie Veselá zmije růžkatá
Pavel Veselý jezevec lesní
Tomáš Vlašic tur domácí – skotský náhorní skot
Kačenka Vlašicová veverka šedobřichá
Natálka Vobořilová veverka šedobřichá
Martin Wodniak orel východní
Filip Zach volavka rusovlasá
Ondřej Zach agama hardún
Petra Zámečníková sova pálená
Jan Záň páv korunkatý
Matěj Zedník sovice sněžní
Rozálie Zemanová rys karpatský
Jakub Zenker želva stepní
Lucie a Lukáš Zgarbovi kormorán velký
Andrea Zierhurtová králík divoký

Firmy, školy a školky:

4. B ZŠ ak. Heyrovského + p. Marková norek evropský
4. B ZŠ ak. Heyrovského + p. Marková gekon zední
4. B ZŠ ak. Heyrovského + p. Marková gekončík noční
Bakero CZ, s. r. o. osel domácí poitouský
Běhámespolu.cz panda červená
Běhámespolu.cz sob
Fisad s.r.o. koza domácí – kamerunská
Gynekologie Postoloprty medvěd hnědý
KOVO PB Maschining mýval severní
Mateřská škola Moudré hraní o.p.s. + Ing. Zuzana Brabcová sovice sněžní
MITAP Chomutov, spol. s r. o. medvěd hnědý
Mrnuland výr velký
MŠ Spořice mýval severní
obec Vysoká Pec jezevec lesní
Pionýr, z. s. Habartov želva bahenní
REMIS-NBC s. r. o. pižmoň grónský
Remix spol. s r. o. medvěd hnědý
Rocknet s. r. o. panda červená
scrappy & coco kolonok
Vajshajtl & Brabcová poletuška slovanská

Děkujeme všem, kteří si adoptovali jakéhokoli obyvatele chomutovského Zooparku!

Zoopark Chomutov
Přemyslova 259
430 01 Chomutov
Česká republika

mapa webu