Kariéra

Vypsané pracovní pozice:

Zoopark Chomutov, p. o., Přemyslova 259, 430 01 Chomutov, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního pozice
CHOVATEL/KA ptáků.

Co bude Vaším úkolem:

  • zajištění péče o zvířata, krmení a ošetřování zvířat,
  • dohled nad zdravotním stavem zvířat,
  • podíl na rozvoji Zooparku Chomutov p.o.,
  • údržba expozic – úklid, čištění a údržba prostorů pro zvířata (klecí, zimovišť, voliér apod.),
  • péče o welfare svěřených živočichů,
  • práce na směny.

Co od Vás očekáváme:

  • středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou – zaměření na chov zoo zvířat,
  • manuální zručnost, fyzickou zdatnost, chuť pracovat,
  • dobrý zdravotní stav,
  • komunikativnost, schopnost práce v kolektivu,
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochotu dále se vzdělávat,
  • časovou flexibilitu,
  • kladný vztah ke zvířatům,
  • trestní bezúhonnost.

Co Vám dá výhodu:

  • praxe a znalost problematiky chovu zvířat zejména ptactva,
  • vlastní zkušenosti s chovem zvířat,
  • ŘP skupiny B, T.

Co Vám nabídneme:

  • zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování,
  • osobní ohodnocení po uplynutí zkušební doby,
  • příjemné pracovní prostředí v přírodním areálu,
  • nástup dle dohody,
  • platové podmínky dle Nařízení vlády 300/2019 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě – 5. platová třída, platový stupeň dle dosažené praxe.

Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: personalistika@zoopark.cz.

Informujeme vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost Zoopark Chomutov, p. o., IČ: 00379719, se sídlem Přemyslova 259, 430 01 Chomutov, zpracovávat vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy na pozici účetní.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnujících vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracované osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, dosažené vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které jistě nepřekročí 3 měsíce. Při zpracovávání vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy vás dále informujeme, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a není ze zákona povinné, máte právo na přístup k vašim osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se můžete obrátit se stížností.

Zoopark Chomutov
Přemyslova 259
430 01 Chomutov
Česká republika

mapa webu