Kariéra

Vypsané pracovní pozice:

Zoopark Chomutov, p. o., Přemyslova 259, 430 01 Chomutov, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa účetní.

Platové zařazení: platové zařazení do 9. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Požadované znalosti a dovednosti:

  • znalost podvojného účetnictví
  • znalost daně z přidané hodnoty
  • znalost práce na PC (MS Office – zejména MS Excel, Word)
  • schopnost samostatné i týmové práce, samostatného rozhodování a řešení problémů, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, analytické myšlení
  • znalost účetního programu Gordic výhodou
  • praxe v příspěvkové organizaci výhodou
  • trestní bezúhonnost

Náplň práce (příklady požadovaných prací):

  • účtování přijatých a vydaných faktur a interních dokladů
  • vedení evidence účtování pokladny a cenin
  • dokladová a fyzická inventarizace pohledávek, závazků a majetku organizace
  • spolupráce na kvartálních a ročních závěrkách organizace, při kontrolách s Finančním úřadem, auditory a dalšími kontrolními orgány

Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou s možností prodloužení. Stanovená týdenní pracovní doba činí 40 hodin; pružné rozvržení pracovní doby.

Požadované vzdělání: středoškolské s maturitou.

Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce: Chomutov.

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • stravovací kupony v nominální hodnotě 90 Kč
  • poukázky pro nákup rekreačních, sportovních, kulturních, vzdělávacích a zdravotních aktivit
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podpora profesního rozvoje
  • další zaměstnanecké výhody

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Motivační dopis a životopis zasílejte na e-mailovou adresu: zoopark@zoopark.cz

Zoopark Chomutov, p. o., Přemyslova 259, 430 01 Chomutov, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa chovatel/ka.

Platové zařazení: platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

  • všestranná péče o svěřená zvířata – krmení, napájení
  • práce spojené s úklidem ubikací zvířat, výběhů, manipulačních a hospodářských prostor
  • základní manipulace se zvířaty
  • spolupráce při sestavování stád, hejn a skupin zvířat
  • péče o mláďata včetně případných umělých odchovů
  • asistence při chovatelských a veterinárních zákrocích a podle potřeby aktivní účast při odchytech, fixaci a transportech zvířat

Benefity:

  • další zaměstnanecké výhody.

Předpokládaný nástup: ihned.

Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou s možností prodloužení. Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba.

Požadované vzdělání: střední odborné vzdělání s výučním listem, úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou, úplné střední odborné vzdělání s maturitou, vyšší odborné vzdělání.

Životopis zasílejte na e-mailovou adresu: mzdy@zoopark.cz

Informujeme vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost Zoopark Chomutov, p. o., IČ: 00379719, se sídlem Přemyslova 259, 430 01 Chomutov, zpracovávat vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy na pozici ekonom.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnujících vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracované osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, dosažené vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které jistě nepřekročí 3 měsíce. Při zpracovávání vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy vás dále informujeme, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a není ze zákona povinné, máte právo na přístup k vašim osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se můžete obrátit se stížností.

Zoopark Chomutov
Přemyslova 259
430 01 Chomutov
Česká republika

mapa webu