Svatba
v zooparku

Uspořádejte svůj svatební den v jedinečném historickém statku se stodolou s původním zázemím, ve kterém si budete připadat jako v pohádce. Zrekonstruovaný areál se nachází uprostřed skanzenu obklopeného přírodou, kde Vás neruší ruch velkoměsta, ale jeho blízkost ocení Vaši hosté i dodavatelé.

Svatební obřad

Obřad můžete uspořádat kdekoliv v areálu skanzenu. Velmi oblíbený je prostor u mlýna, v zahradě za stodolou nebo u roubenky. Na obřad Vám zapůjčíme stolek pro oddávajícího, 20 bílých dřevěných židlí pro Vaše hosty a svatební bránu, kterou si můžete ozdobit dle vlastních představ.

Svatební hostina

Na svatební hostinu je určena hrázděná stodola pro 90 osob, která přímo sousedí se statkem. Využít můžete prostor na dvoře i zahradu s ohništěm za stodolou. Statek je oplocen a nabízí dokonalé soukromí pro Vás a Vaše hosty. Součástí pronájmu je ubytování v hrázděném statku na 2 noci s kapacitou až 10 osob.

Vybavení stodoly: dřevěný bar, 2 lednice, 9 kulatých stolů (průměr 180 cm) včetně bílých ubrusů, 90 bílých dřevěných židlí, 6 ks obdélníkových stolů včetně bílých ubrusů, osvětlení stodoly, 6 sad pivních setů na venkovní posezení, parkování cca 25 automobilů v areálu skanzenu. Ve stodole a v sousedících prostorách jsou přípojky k elektřině.

Společně se stodolou je do pronájmu zahrnuta část dílny, ve které je k dispozici přípojka k elektřině a dřez s tekoucí vodou.
Cena dále zahrnuje spotřebu elektrické energie a vody, dřevo na oheň, odvoz odpadu a nočního hlídače, který areál pravidelně kontroluje.

Prostor stodoly není vytápěn, svatební hostiny zde pořádáme od 1.5. do 30.9.

Cena za výše uvedené je 33.800,00 Kč včetně DPH. (Cena je platná za akce a svatby konané od 1.1. 2025)

Zajištění oddávajícího, výzdobu, catering, zapůjčení nádobí a ostatní služby spojené s pořádáním svatby si snoubenci zajišťují sami.

Dále nabízíme:

  • Ubytování v roubence pro 8 osob (4100,00 Kč/noc)
  • Projížďku kočárem taženým kladrubskými hřebci s možností fotografování (2000,00 Kč/každá započatá hodina)

V případě zájmu o podrobnější informace nebo o nezávaznou prohlídku nás prosím kontaktujte na email: skanzen@zoopark.cz

 

Zoopark Chomutov
Přemyslova 259
430 01 Chomutov
Česká republika

mapa webu