Sponzorství
a adopce

Manul je trochu náladový a občas na lidi prská. Los evropský je naproti tomu velice důstojné zvíře. Tedy pokud na něj nepřijde říje. A mláďata makaků jsou zase roztomilé dovádivé opičky. Které zvíře z našeho zooparku je blízké vám? Chcete k němu mít ještě blíž? Adoptujte ho nebo přispějte na jeho chov jako sponzor na dobu 12 měsíců! Částka, kterou nám pošlete, je určená na chov daného zvířete a pomůže i rozvoji zooparku.

Adopce

Adopce není nic složitého. V našem seznamu najděte zvíře, které jste si oblíbili. Je u něj také částka, za jakou je možné jej adoptovat. Suma je vypočítaná především z nároků na chov, takže něco jiného je adoptovat malou želvičku a něco jiného zase velkého pižmoně.

Sponzorství

Chcete podpořit chov bobra, ale šest tisíc za adopci je pro vás moc? Můžete být jeho sponzorem! Rozdíl mezi adopcí a sponzorstvím je ten, že se nemusíte ohlížet na částky stanovené pro adopci. Jakoukoli částku nad 300 Kč můžete věnovat na konkrétní zvíře a stanete se tak jeho sponzorem.

Partnerství

Je pro vás chomutovský zoopark srdeční záležitostí? Chcete spojit své jméno či název firmy s nejoblíbenějším areálem v regionu? Buďte naším PARTNEREM!

Pokud věnujete zooparku sponzorský dar v minimální výši 30 000 Kč, stanete se oficiálním partnerem celé naší zoo. Podpoříte tím celoroční péči o všechna chovaná zvířata, naše aktivity v záchranných programech i rozvoj areálu.

Kromě našeho vděku získáte:
 • uvedení na webových stránkách a ve výroční zprávě za daný rok
 • pozvání na významnou akci – otevírání expozic, křtiny zvířat (2 osoby)

Platba a odměna

Až si zvolíte zvíře k adopci či sponzorství, stačí vyplnit a odeslat elektronický formulář a zaslat finanční příspěvek na náš bankovní účet u KB Chomutov č. 18439441/0100, variabilní symbol 414541.
Po obdržení finančního příspěvku vám zašleme smlouvu o adopci spolu s adopčním nebo sponzorským listem. Ten může mimochodem sloužit i jako pěkný a nevšední dárek. Stačí říct či napsat a my na něj uvedeme jméno obdarovaného. Jména adoptivních rodičů také zveřejníme na našich webových stránkách a u výběhu daného zvířete bude umístěna cedulka. Adoptivní rodiče zvířat, která jsou mimo expozici, budou mít cedulku se jménem umístěnu u spodního vchodu do zoo.

Formulář  Typ dárcovství *

  AdopceSponzorstvíPartnerství

  Zvíře k adopci *

  Zvíře ke sponzorování *

  Chci sponzorovat částkou v Kč *

  Chci být partnerem Zooparku a darovat částku v Kč *

  Jméno a příjmení *

  Telefon *

  Firma

  E-mail *

  Adresa * / případně IČO, DIČ

  Způsob úhrady *

  Zaplatím na účet zooparku - č.ú. 18 439 441/0100 variabilní symbol 414541 - do zprávy pro příjemce uveďte jméno adoptivního rodiče a druh zvířetePlatba v hotovosti ve správní budově zooparku

  Adopci věnuji: (Vyplňte pouze v případě, že chcete adopci věnovat)

  Jméno a příjmení obdarovaného

  Adresa obdarovaného

  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  Pole označená * jsou povinná.

  Zoopark Chomutov
  Přemyslova 259
  430 01 Chomutov
  Česká republika

  mapa webu